aktualności Ogólna

Organizacja przyjęcia -catering Warszawa

Każdy z nas musiał kiedyś zorganizować przyjęcie. Mniejsze lub większe – zawsze stanowiło jakieś wyzwanie.

Organizacja przyjęcia to nie lada wyzwanie dla każdego. Chcemy przecież by było idealne! Niezapomniane, jedyne w swoim rodzaju, uroczyste… Co zatem zrobić, jeśli chcemy podjąć się organizacji takiego przyjęcia na własną rękę? Zdecydowanie kwestie gastronomiczne warto oddać komuś, kto się zajmie najlepiej, na przykład catering warszawa. Pozwoli nam to w pełni skupić się na organizacji pozostałych kwestii w 101% !

Jaki rodzaj przyjęcia wybrać?

Rodzaj przyjęcia tak naprawdę powinien być dostosowany do gości. Popołudniowy koktajl, garden party lub kolacja do białego rana – warto przemyśleć naszą decyzję

Ilu gości zaprosić i kogo, by przyjęcie było udane?

Musimy się skupić na komforcie naszych gości, tak aby każdy wygodnie mógł usiąść przy stole. To ta kwestia najbardziej nas ogranicza, ale zawsze możemy wynająć stoły czy krzesła, lub po prostu całą salę w restauracji. Jeśli goście przyjdą z dziećmi, pamiętajmy również o kąciku dla tych najmłodszych. Kompletując grono, warto zwrócić uwagę na relacje zaproszonych, by nie skazać się na niepotrzebne konflikty między nimi. Zwróćmy także uwagę na budżet, który może nas ograniczać.

Nie zapominajmy o rozrywce! Ileż można siedzieć przy stole? Animator, karaoke, gry planszowe…

Warto zadbać o rozrywkę dla naszych gości. Dla tych najmłodszych można zatrudnić animatora, który dobrze wie co zrobić by dzieciaki świetnie się bawiły. Dla nieco starszych fantastycznym rozwiązaniem będą gry zespołowe, karaoke, różne rywalizacje lub tańce. Lepiej jednak wcześniej rozważyć czy dana atrakcja sprawdzi się w tym właśnie gronie lub w wybranym przez nas miejscu, przygotujmy się odpowiednio wcześniej by później nie było niedomówień podczas gry.

Rewelacyjnym pomysłem dla każdego będzie fotobudka. Wystarczy zakupić kilka gadżetów na przykład takich jak wąsy, okulary, czapki czy ramki. Będzie to fenomenalna pamiątka dla każdego!

 

Poczęstunek dla gości może być już wyzwaniem wykraczającym poza nasze możliwości, co zatem zrobić w takiej sytuacji?

 

Kwestia przygotowania przekąsek, obiadu czy kolacji to już spora dawka zajęć na długie godziny. Warto w takiej sytuacji zamówić catering. Firmy cateringowe w Warszawie oferują zazwyczaj kilkanaście propozycji menu na różnego typu okazje, choć można także stworzyć swoje. Usługi cateringowe mają mnóstwo plusów. Posiłki przyjeżdżają do nas o wyznaczonej przez nas porze i wyznaczone przez nas miejsce, ciepłe i gotowe do spożycia! Możemy także skorzystać z opcji obsługi kelnerskiej, która jeszcze bardziej ułatwi nam organizację kwestii gastronomicznych! Bez problemu w kilka chwil znajdziemy najlepszy catering na miarę najwyższych standardów! Nie ma co się martwić, catering może też być tani.

 

Nie rezygnujmy z organizacji różnego typu przyjęć, ponieważ to doświadczenie, które przyda się każdemu z nas.

 

Organizacja przyjęcia to wyzwanie, z którym łatwo sobie poradzić przy zastosowaniu się do odpowiednich kroków i trików!