aktualności

Nowe mieszkanie prosto od dewelopera

Każdy, kto planował lub planuje nabyć nieruchomość, z pewnością bardzo dobrze orientuje się, że możliwości jest nieskończenie wiele. W pierwszej kolejności trzeba zastanowić się, czy szukamy nowego mieszkania w Toruniu czy nieruchomości z rynku wtórnego. Dopiero później możemy przystąpić do szukania odpowiedniego lokalu mieszkaniowego. 

 

Czemu nowe mieszkania w Toruniu?

Otóż, nowe mieszkania w toruniu to rozwiązanie, które bez wątpienia jest warte rozważenia. W tym wypadku można liczyć na wysoki standard nieruchomości, a także wiele udogodnień, o których można zapomnieć mieszkając w blokach starszej generacji czy kamienicach. Po pierwsze bardzo dobre parametry akustyczne i termoizolacyjne, które doskonale wpływają na jakość i komfort mieszkania, a także wysokość rachunków. Po drugie duże możliwości aranżacyjne, bo nowe mieszkanie można urządzić od A do Z, dokładnie tak, jak o tym marzymy. Nowe mieszkania w Toruniu od dewelopera będą miały po prostu lepszym standard i infrastrukturę, niż te z rynku wtórnego. 

 

Gwarancja

Bardzo istotnym aspektem w przypadku zakup nowej nieruchomości jest także gwarancja, to duże ułatwienie i oszczędność pieniędzy, gdy w mieszkaniu wystąpi usterka czy awaria. Wówczas możemy liczyć na to, że deweloper poniesie koszty naprawy. Obecnie rękojmia funkcjonuje do 5 lat, co oznacza, że usterki możemy zgłaszać do firmy deweloperskiej przez ten czas.